O NAS

Miasto, w którym mocno stawia się sport, zyskało kolejny sportowy akcent.

Legionowska Liga Futbolu daje możliwość, aby spotkać się ze znajomymi, dzielącymi tę samą, piłkarską pasję.

To miejsce, w którym uczestnicy będą mieli zapewnioną najwyższą jakość obsługi dzięki wieloletniemu doświadczeniu organizatorów. To rozgrywki gwarantujące możliwie najlepszy piłkarski klimat, który dobrze wiemy jak stworzyć.

Od lat uczestniczymy w zawodach organizowanych przez różne ligi, wobec czego umiemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom zawodników. Dzięki temu wiemy, że nadamy naszej lidze odpowiedni kurs, z którego nie zrezygnujemy.

KIM JESTEŚMY

ROBERT UTKO

Pomysłodawca i kierownik ligi. Robert przez lata organizował największe amatorskie rozgrywki piłkarskie w powiecie. W tym czasie liga (a raczej ligi) przechodziła wiele zmian, jednak dzięki doskonałej organizacji Roberta każdy kolejny etap rozgrywek był jednocześnie skokiem jakościowym.
Poza ogromnym doświadczeniem w roli organizatora, Robert może również podzielić się jeszcze dłuższym stażem jako kapitan drużyny, która na legionowskich boiskach odniosła wiele sukcesów. Między innymi dzięki temu dobrze orientuje się w realiach amatorskich rozgrywek, umiejąc ocenić potrzeby zawodników.
Dzięki Robertowi, jego wiedzy oraz utrzymywanym przez lata dobrym relacjom z wieloma organizacjami liga, która nie tak dawno powstała, ma niezbędne zaplecze, którego wymagają piłkarskie rozgrywki.

GWARANTUJEMY:

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Otwartość w kontaktach i wychodzenie naprzeciw wszelkim prośbom uczestników, to wartości, którymi się kierujemy w prowadzeniu Ligi.

ZAPLECZE SPORTOWE

Zapewniamy niezbędne zaplecze sportowe: boisko, szatnie i sprzęt piłkarski.

RELACJE VIDEO I KONKURSY

Regularne relacje z gier oraz konkursy na gole kolejki, które można oglądać na naszym kanale na Youtube.

PROFESJONALNA OBSŁUGA SĘDZIOWSKA

Do współpracy z Legionowską Ligą Futbolu są zapraszani profesjonalni sędziowie z dużym doświadczeniem zdobytym zarówno na legionowskich, jak i warszawskich boiskach.

W pierwszym sezonie za obsługę sędziowską odpowiedzialny był dobrze znany w Legionowie i Warszawie Piotr Krajczyński, który potwierdził swój wysoki poziom, podejmując wiele trudnych, aczkolwiek prawidłowych decyzji.

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW

Zapewniamy atrakcyjne nagrody dla zwycięzców Ligi (drużyn na podium), króla strzelców, najlepszego bramkarza i zawodnika sezonu.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Najwyższy poziom obsługi mediów społecznościowych, regularnie prowadzony fanpage na Facebooku oraz Instagramie.

STRONA INTERNETOWA

Przejrzyście prowadzoną i aktualizowaną stronę internetową z tabelami, strzelcami oraz relacjami z każdej kolejki.