Legionowska Liga Futbolu

#GRAMWLEGIONOWIE

FitEMS partnerem ligi

Jest nam miło poinformować, iż partnerem Legionowskiej Ligi Futbolu została firma Fitems.pl Miha Bodytec Legionowo.

Od teraz najlepsi zawodnicy naszej ligi, razem z osobami towarzyszącymi, będą mogli skorzystać z technologii EMS, dzięki czemu dowiedzą się, jak ulepszyć swój trening.

Kilka słów o samym treningu oraz stosowanej przy nim technologii.

Urządzenie Miha bodytec produkowane jest w Niemczech i spełnia bardzo wysokie wymagania jakościowe. Wszystkie programy oparte są na faktach naukowych i badaniach przeprowadzonych przez Sportowe Uniwersytety oraz ukierunkowane są na najwyższe możliwe korzyści dla klientów i największą łatwość obsługi.

Treningiem z Miha bodytec osiągniesz najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie! W 30 minut treningu na innowacyjnym urządzeniu miha bodytec zastąpi Ci 2 h siłowni. Wszystko za sprawą jednoczesnej elektrostymulacji mięśni agonistycznych i antagonistycznych. Indywidualny program ukierunkowany na Twoje potrzeby zapewni Ci realizację wyznaczonego celu!

TRENING MIHABODYTEC TO TRENING Z UŻYCIEM ELEKTROSYMULACJI MIĘŚNI – EMS. TO NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA METODA TRENINGOWA, REHABILITACYJNA I OGÓLNOROZWOJOWA

EMS to metoda stosowana od lat w fizjoterapii elektrostymulacja mięśni, która dzięki nowoczesnej technologii znalazła z powodzeniem zastosowanie w sporcie i medycynie estetycznej. EMS polega na stymulacji impulsami prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości mięśni szkieletowych. Precyzyjne umiejscowienie elektrod stymuluje jednocześnie dziewięć głównych grup partii mieśniowych, co pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów.

Trening EMS Mihabodytec wzmacnia wszystkie mięśni stabilizujące, odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, redukcję tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu jak i poprawę kondycji fizycznej, ruchliwości, ukrwienia, polepszenie wyglądu skóry. Impulsy elektryczne działają na mięśnie bezpośrednio, nie obciążając przy tym stawów, jak to często ma miejsce w przypadku tradycyjnych treningów.

EMS umożliwia poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu przy maksymalnej oszczędności czasu. Podczas treningu pracują wszystkie mięśnie jednocześnie, dlatego wystarczy ćwiczyć 20 do 30 minut.

EMS Mihabodytec zapewnia prawidłową postawę całego ciała, a impulsy elektryczne docierają również do głębszych partii mięśni, co powoduje zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej i łącznej zapewniając jędrną i gładką skórę oraz działając antycellulitowo. Trening mięśni wzmacnia kości, dzięki czemu zmniejsza ryzyko osteoporozy. EMS Mihabodytec wzmacniania sylwetkę oraz poprzez stymulację mięśni przyczynia się do łagodzenia bólu kręgosłupa.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę naszego partnera.

Odpowiedz